Referencie

“Osobný kontakt s kvetinárom , človekom ktorý robí svoju prácu s nadšením a s veľkým ❤️ Vytvorí presne to, čo Vás najviac poteší . Ďakujem Rado Bomba” -klient si objednal kyticu pri príležitosti výročia svadby

“Nádherná jemná výzdoba, presne podľa našich predstáv, respektíve bola ešte krajšia. Kvietky v najkrajšom rozpuku plné vôňe, a to nehovoriac o svadobnej kytici, ktorá bola neskutočná. Ďakujeme pánovi Bombovi a Stem flower design za profesionálny, ale zároveň veľmi príjemný prístup a za to, že spravili náš deň ešte lepším 🙂 určite odporúčame všetkým 🙂”  –Barborka P.  (svadba 22.07.2017)

“Chcela by som sa srdečne poďakovať pánovi Bombovi za kvetinovú výzdobu, ktorú pre nás zabezpečil v náš svadobný deň. Kvety boli krásne, plné farieb a nádherne voňali. Boli dokonale naaranžované a skvele dozdobili priestor. Pán Bomba robí svoju prácu s láskou, má cit pre nezvyčajné kombinácie a dokáže vypočuť požiadavky zákazníka. Odporúčam jeho služby všetkými desiatimi 🙂.” –Radka L. (svadba 29.04.2017)

“Ďakujem Vám za krásnu výzdobu a nádhernú kyticu, boli sme nadmieru spokojní, určite budeme všetkým odporúčať a dúfame, že ešte budeme mať príležitosť spolupracovať.” –Barbora Š. (svadba 21.7.2017)

“Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať za úchvátnú kvetinovú výzdobu od Stem flower design, celému tímu a predovšetkým Radovi Bombovi na svadbe v hoteli Dália 23. septembra 2017. Radova práca dosahuje bez akéhokoľvek preháňania svetovú úroveň. Stem flower design je nielen o kvetoch, ale aj o individálnom prístupe k zákazníkom. Rozhodnutie vybrať si Rada Bombu a Stem flower design bolo tým najlepším, aké sme pred svadbou mohli urobiť. Jednoznačne odporúčame na akúkoľvek akciu (nielen svadby) práve pre pridanú hodnotu, ktorú prináša Rado a celý jeho tím po profesionálnej a ľudskej stránke.” –mladomenželia (svadba september 2017)

Články o nás:

Bloomberg News
Vogue
Košice:dnes

Pracovali sme aj pre: